Chcesz wiedzieć więcej? Dobrze trafiłeś!

Znajdziesz tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

 

Udział w programie nie wiąże się z żadnymi opłatami. Nigdy też nie będziemy niczego sprzedawać.
O co w tym wszystkim chodzi?

Zależy nam na opinii różnych osób, na tematy które badamy. Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze ktoś ma czas i ochotę, żeby poświęcić czas na rozmowę z naszym ankieterem. Proponujemy udział w ankietach internetowych, w których w zamian za poświęcony czas uczestnicy naszego programu będą brać udział w konkursie, w którym zdobyte punkty wymieniane są na pieniądze, doładowania do telefonów na kartę, lub można je przekazać na cele charytatywne.

Kto jest organizatorem programu?

Program tnsonline jest organizowany przez agencję badawczą TNS Polska, jedną z wiodących i najbardziej doświadczonych firm na polskim rynku w dziedzinie badań rynku i opinii. Powstaliśmy w wyniku połączenia TNS OBOP i TNS Pentor. Z naszych usług korzystają setki firm i instytucji, m.in 78 ze 100 największych reklamodawców w Polsce. TNS Polska to zespół ponad 200 ekspertów w dziedzinie badań marketingowych i doradztwa. Naszą misją jest dostarczanie konkretnych i precyzyjnych rekomendacji mających na celu wzrost biznesu naszych klientów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zajrzyj na www.tnsglobal.pl.

Ile można wygrać?

To zależy od ilości badań, w których weźmie się udział. W jednym badaniu będzie można zdobyć punkty o wartości od 1 do 10 złotych.

Jak zamienia się punkty na wygrane?

Jest kilka sposobów wymiany zdobytych punktów: – przelew na konto bankowe (minimalna kwota przelewu to 50 zł, więc aby można było go zrealizować, należy wziąć udział w kilku badaniach) – zasilenie telefonu na kartę – przekazanie wynagrodzenia na wybraną instytucję charytatywną.

Jak często będę dostawał(a) emaile z ankietami?

Na pewno nie więcej niż 1-2 zaproszenia w tygodniu, ale może się zdarzyć, że będzie to tylko 1-2 razy w miesiącu. Wszystko zależy od liczby badań zlecanych TNS Polska przez jej klientów i od tego, jakie osoby będą szukane do danego badania.

Co jak nie będę chciał(a) wypełnić danej ankiety?

Decyzja o udziale w danym badaniu będzie zależała wyłącznie od osoby, do której wyślemy zaproszenie. Ankietę będzie można wypełnić w sprzyjającej dla siebie chwili. Należy jedynie pamiętać, że w każdym badaniu odpowiedzi będziemy zbierać przez określony czas, po którym ankiety stają się nieaktywne. Osoby, które kilkakrotnie zignorują nasze zaproszenia uznamy za niezainteresowane udziałem w programie. Takim osobom przestaniemy wysyłać zaproszenia do badań.

Kliknąłem w link do badania, ale było ono już nieaktywne – co się stało?

W każdym badaniu dążymy do zebrania konkretnej liczby odpowiedzi. Raz jest to 200, a raz np. 2000. Oznacza to, że po uzyskaniu zaplanowanej liczby odpowiedzi badanie zostanie zakończone, a czas zbierania odpowiedzi ma znaczenie. Im szybciej zdecydujesz się na udział w badaniu, tym większa szansa, że będzie ono aktywne i że będziesz mógł zdobyć kolejne punkty.

Co się dzieje z moimi danymi osobowymi?

Możesz podać nam swoje dane osobowe podczas rejestracji lub uzupełnić je w przyszłości, przed pierwszą wypłatą. Potrzebujemy ich, abyś mógł realizować przelewy i doładowania telefonów komórkowych. Posłużą nam też one do zapłaty zryczałtowanego podatku dochodowego od wypłaconych pieniędzy (nie przejmuj się, podatek płaci TNS Polska, Uczestnicy programu się z tego nie rozliczają). Twoje dane nigdy nie zostaną udostępnione żadnej innej firmie.

Czy muszę podać numer konta bankowego?

Nie trzeba podawać numeru rachunku bankowego. Twój numer konta bankowego jest potrzebny jedynie do dokonania przelewu za zdobyte punkty. Zamiast przelewu możliwe jest również doładowanie telefonu na kartę, lub wsparcie wybranej organizacji charytatywnej.

Ile trwa program, do którego przystępuję?

Nie przewidujemy końcowego terminu zakończenia tego programu. Zależy nam na zadowoleniu naszych uczestników z udziału w naszym programie. W przypadku podjęcia decyzji o wypisaniu się z programu, można zrobić to w trybie natychmiastowym (wystarczy email w tej sprawie).

Czy muszę rozliczać się z wygranych w programie?

TNS Polska odprowadza zryczałtowany podatek, a uczestnicy nie muszą się w żaden sposób rozliczać z urzędem skarbowym. TNS Polska nie wysyła PIT-ów uczestnikom.